Bu mesaj Güldür Güldür ekibine yazılmıştır :)

Merhabalar,

Bu akşamki gösteriniz fazla güzeldi, hepinize çok teşekkür ediyorum :)

Hızlıca derdimi anlatayım;

Evlilik teklifi skecinden önce konuyla alakalı olan tek hikayeyi anlatma fırsatı bulamadım, sebebi malum :)

Eşim Evrim’e evlenme teklif edeceğim gün neredeyse kör oluyordu :( Ama çok şükür bir şey olmadı. Sonrasında Evrim’in tüm sinirler allak bullak tabi, hiç bir yere gitmek istemiyor, ben bir sürü hazırlık yaptım hepsi çöp olacak. Nihayetinde onu ikna ettim ve tüm aksiliklere rağmen hayatımızda çok güzel bir anı olan muhteşem bir gün yaşadık.

Detaylarını size ve “sizin” seyircinize anlatarak paylaşmayı çok istedim. Sanki o zaman Evrim’le aynı mutluluğu tekrar yaşayacakmışız gibi hissettim. İçimde kaldı :)

Eğer mümkün olursa turneden sonra yapacağınız programlardan birinde yine evlilikle ilgili hikayesi olan var mı diye soracak olursanız, Evrim’le bana bir koltuk ayırmanızı ve hikayemizi anlatmak için söz vermenizi rica ediyorum.

Yanıt veremezseniz ya da yanıtınız olumsuz olursa lütfen üzülmeyin; biz bugün sizi izlemeye ve eğlenmeye geldik, umduğumuzdan fazlasını alarak da ayrıldık yanınızdan. Çok çok teşekkür ederiz :)

Güzel işler yapmaya devam etmenizi, yolunuzun hep açık olmasını, hep birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömrü uzun uzun yaşamanızı diliyorum.

Sevgiler,
Ömür